Florbalové mistryně Brna

Ve čtvrtek 19.10. naše škola dosáhla dalšího sportovního úspěchu. Tentokrát to bylo ve florbalu mladších dívek, které se staly opět mistryněmi Brna.

Nejprve dívky zvítězily v základní skupině, když porazily ZŠ Bosonožskou 11:0 a ZŠ Holzovou 8:0 a ve finálé porazily ZŠ Řehořovou 10:0 a ZŠ Kotlářskou 7:0. Vítězství bylo suverénní. Naše gólmanka neobdržela ani jeden gól. Tým ZŠ Horní postupuje do krajského finále, které se hraje v Blansku, kde bude reprezentovat nejen naši školu, ale celé město Brno.

Naši školu reprezentovaly: sestry Bára a Kristýna Blažkovy, Nela Martínková, Iva Musilová, Bára Kočíková, Denisa Kovárníková, Dominika Buchtová, Laura Přichystalová, Izabela Juránková, Maja Vysloužilová, Nasťa Oleksiienko.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů také v krajském finále.