Mgr. Jolana Cenková

Naše sestava (10 + 10) se oproti loňsku trochu změnila. Na střední škole už studuje Honza Lalik. Ondra Čáp nám uletěl do Německa, kde dokončí poslední rok školní docházky. Oběma bývalým spolužákům přejeme tak super kamarády, jako jsme my a úspěšné studium!

My si ten poslední rok na základce chceme pěkně užít, ještě se co nejvíc naučit a získat co nejlepší známky! Naše snažení se bude upínat k přijímacím zkouškám, které propuknou v dubnu. Proto i akcí v 1. pololetí bude méně, soustředit se budeme především na zvětšování objemu mozkové kapacity!

PLÁNOVANÉ AKCE TOHOTO ŠKOLNÍHO ROKU

1. pololetí:

2. pololetí:

JDEME DO FINÁLE :-)

Vítáme všechny návštěvníky webové stránky naší třídy! Je to neskutečné, ale už jsme v devítce! To jsme my - mazáci!

Odchází 9.B, moje skvělá třída, skvělé děti, které mi budou chybět. Děkuji jim i jejich rodičům za to, jak byli všichni úžasní a všem přeji do budoucna jen to nej a ať se jim v životě vše vydaří.

Jolana Cenková