Florbalové mistryně Jihomoravského kraje

A je tady opět velký florbalový úspěch tentokrát mladších žákyň.

V pátek 24. listopadu se v Blansku konalo mistrovství Jihomoravského kraje ve florbalu mladších dívek, kam náš tým postoupil po vítězství v okrese Brno město. Soutěžilo zde celkem 8 týmů - vítězů jednotlivých okresů Jihomoravského kraje.

V základní skupině naše florbalistky nejprve porazily Rájec Jestřebí, Břeclav a Vyškov, v semifinále Znojmo a ve finále Bílovice nad Svitavou. A vítezství bylo naše. Vyhrály jsme pohár a zlaté medaile.

Nejlepší gólmankou celého turnaje byla vyhlášena naše Kristýna Blažková, která neobdržela žádný gól a nejlepší hráčkou celého turnaje byla vyhlášena její sestra Bára Blažková. Dále naši školu reprezentovaly: Nela Martínková, Iva Musilová,  Denisa Kovárníková, Bára Kočíková, Laura Přichystalová, Maja Vysloužilová, Anastasia Oleksiinko a Dominika Buchtová.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.