Skvělé 2. místo našich atletů v krajském finále Atletického čtyřboje

Pátek 13. října byl pro naše mladé atlety velice úspěšným dnem. Na ZŠ Laštůvkova se za účasti nejúspěšnějších škol Jihomoravského kraje konalo krajské finále Atletického čtyřboje žáků 2. stupně. V kategorii starších chlapců 8. a 9. tříd se díky vítězství v okresním kole účastnilo krajského finále i družstvo chlapců naší školy. Po skvělých výkonech všech pěti našich atletů Samuela Parčiho, Jonáše Jurdy, Milana Goroľa, Maksymiliana Mandryka a Davida Pelly se po závěrečném běhu na 1 000 metrů mohl celý tým radovat z konečného 2. místa v Jihomoravském kraji. Pomyslnou třešničkou na dortu bylo skvělé 2. místo Davida Pelly v soutěži jednotlivců.

Děkujeme všem chlapcům za vynikající reprezentaci školy a společně se těšíme na jarní atletickou soutěž Pohár rozhlasu.