Úspěšný vstup našich žáků do sportovních soutěží

Ve středu 4. října a v pátek 6. října 2023 se na ZŠ Laštůvkova uskutečnila okresní kola v Atletickém čtyřboji žáků 2. stupně. V této soutěži musí pětičlenný tým prokázat svou všestrannost ve sprintu, ve vytrvalosti, ve skoku dalekém nebo vysokém a v hodu kriketovým míčkem nebo vrhu koulí. Žáci naší školy se rozhodně mezi 15 přihlášenými brněnskými školami neztratili. Mladší chlapci se umístili na 10. místě, mladší dívky obsadily krásné 4. místo a nejlepšího výsledku dosáhli starší chlapci. Družstvo ve složení Robin, Samuel Parči, Maksymilian Mandryk, Milan Goroľ a David Pella navázalo na loňské 1. místo a obhájilo titul nejúspěšnější brněnské školy v Atletickém čtyřboji. Tento skvělý úspěch byl navíc podtržen suverénním vítězstvím Davida Pelly v soutěži jednotlivců.

Všem atletkám a atletům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a chlapcům budeme držet palce v pátek 13. října, kdy se na ZŠ Laštůvkova uskuteční krajské kolo.